We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

MAS​Á​Ž / MASSOLA [split LP, 2018]

by Magick Disk Musick

/
1.
2.
Otevřít se do prostoru Touhu překrývat skutkem, který stává se součástí vědomí Procitnout v hloubce všech možných ústrojí Stávat se lepším uvnitř všeho smetí Z vesmíru zírat jak věci se promění Barvy jak plujou od moře k pobřeží V cyklonu točit se jak v šílenství tranzu Podobnost zvířeti co v zubech má smích V soukolí předsudků o čemsi žvanit V růžovém prstenu obmotán provazy Stmívá se rozední v ledové závěji Stmívá se rozední v písečném souboji Drtí se o skály myšlenky kohosi Soupeří nenávist se zlostí marnosti Prostor je otevřen tak konec hnusnosti Okraje lenivosti tmelí se pýchou Sezobnout kamení a prstama lusknout Válet se radostí, že lze i zhebnout Okrájet hrubost a s úsměvem zblbnout Citlivost v obraze s mlhou se objímá Upřímně pravdivá je vesmírná nádhera Odevzdat bytost co uvnitř klíčí Odevzdat bytost, když skličuje a ničí Trhlina ve spánku, když chvěje se sen Hlubina obrazu zmatených těles Barev, které tvoří pozadí myšlence To vše co je v bytosti Vše to co zní Je rytmus buněk Rytmus buněk
3.
Nebere to konce, dělám kravský zvonce Ze stáda dělám rágu Jako cimbál zní Nalazenej, rozlazenej V intervalech zní Melodie nahodilá, krásná aleatorika Nebere to konce, dělám kravský zvonce Ladím je k sobě z žáru ohně Slyším zvony ze tmy Ladící v oktávě Kvartovej kruh Kruh kvintovej Nebere to konce, dělám kravský zvonce
4.
Vytesejte mé jméno na dlažbu před fotbalovej stadión Beznaděj je dar, je to dar od života a od smrti Ukazuje cestu vpřed Je to výlet z klece ven Ale kašlu na klíč, kterej mi nabízíte v současné podobě Projdu mezi dráty A neskloním v průchodu hlavu ani hřbet Cítím existenci potu Smrdí jako uprostřed jatek Prozkoumávám skladatelskou beznaděj Uvnitř těla plujou kry ledu V krku je suchopár Cholerici, jděte do prdele! Nechte mě tvořit! Beznaděj je účinná v podobě génia Uložte nás předčasně do síně slávy!
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.

about

Cholerici, jděte do prdele! Nechte mě tvořit!

Nevydáváme moc často splity, vlastně tohle je náš úplně první! Po více jak deseti letech existence tedy přímý důkaz rčení, že nikdy není pozdě. Do černých drážek jsme umístili aktuální záznamy dvou tuzemských kapel, které na tomto lisovaném médiu právě nyní debutují.

To je ta Masáž s Čertem z Gride? To je ta Massola s Vikim z Sheeva Yogy? Ano, ale podstatné je jedním dechem sdělit, že z jejich domovských formací toho v Masáži, respektivě Massole příliš mnoho neuslyšíte. Není to grind core ani power violence, ale ve svým jádru extrém, který jde sofistikovaně ještě dál. Víte, jak je těžký vnímat život optikou vesmíru? Tak stejný to je s těmahle kapelama, kdybyste je chtěli podrobit optice mainstreamu. Prostě nelze. Tohle je alternativa k alternativě. Avantgarda, nová společenská revolta. Jo, jasně, je to nářez, ale prostě a jednoduše – jinej!

Černý lisovaný vinyl s černobílými etiketami vyšel ve striktním nákladu 100 ručně číslovaných kusů, obsahuje inlay s fotkami kapel, texty a nezbytnými informacemi, obal samotný je pak ručně bigovaný, řezaný a lepený. Duch DIY etiky jsme přísně a sebemrskačsky dotáhli do zdárného finále.

Nové šílenství následuje nový underground. Baví nás nehrát na jistotu a doufáme, že alespoň 100 dalších rovněž. Pokud mezi ně patříte a milujete vinyly, jednoduše a včas použijte tento odkaz:
www.madmusick.cz/online_store/LP/MASAZ-MASSOLA-split-LP-MP3-2018.html

Křest alba proletí 16. 6. 2018 Čermnou u Sušice u příležitosti 10. ročníku venkovního defilé Magick Musick. Plán je takový, že obě kapely stanou na pódiu naráz a střelba skladeb bude provedena hrubě na střídačku. Zkrátka split LP uvede split performance. Pokud se chystáte zastavit a chcete vstupenku za nejpříznivější cenu, vydejte se předem touhle cestou:
www.madmusick.cz/online_store/OSTATNI-OTHERS/MAGICK-MUSICK-2018-open-air-festival-vstupenka-2018.html

Berry [Magick Disk Musick, online store & record label]
www.madmusick.cz

Titul: MASÁŽ / MASSOLA
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 18. května 2018
Žánr: acoustic experimental-punk / free jazz-grind, nový underground
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: split LP, MDM-XVIII

credits

released May 18, 2018

license

all rights reserved

tags

about

Magick Disk Musick Czech Republic

Magick Disk Musick [online store & record label] * #alternative / #hardcore / #metal * #vinyl #fucking #rules

contact / help

Contact Magick Disk Musick

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Magick Disk Musick, you may also like: