We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

INSANIA - Zapal d​ů​m poraž strom​.​.​. [LP, 2013]

by Magick Disk Musick

/
1.
Nám Bůh poskytuje jistý sexuální služby, stejně jako my jistý služby poskytujem vám. Každej romantickej vztah si žádá protislužby, my si berem do úst Boha, vy berete do úst nás. Nám Bůh poskytuje jistý speciální služby, stejně jako my jistý služby poskytujem vám. Každej potravní řetězec ukájí skrytý tužby, Bůh žere nás a my žereme vás. Bůh žere nás, my žerem vás, blbost nemáš důvod hledat, ona vždycky najde tebe. Bůh žere nás, my žerem vás, a taky jsou mezi námi ti, co žerou sami sebe. Náš Bůh je neznaboh a na scestí nás přived, stejně jako my na scestí přivedeme vás. Tím lepší bude svět, čím víc mě budeš nenávidět, v týhle milý symbióze spolu přežijeme snáz. Náš Bůh si s náma vyměňuje ostrý slova a my těmi slovy zas krmíme vás. A koloběh se uzavírá tím, že vy žerete Boha a my žereme vás a Bůh zas žere nás. Nám Bůh poskytuje jistý sexuální služby, stejně jako my jistý služby poskytujem vám. Každej romantickej vztah si žádá protislužby, my si berem do úst Boha, vy berete do úst nás. Náš Bůh je psychopat a proto nás žere, ze stejnýho důvodu, proč my žereme vás. Co sežereš, to strávíš a pak to musí ven: proto Bůh sere nás a my sereme vás. Bůh sere nás, my serem vás, blbost nemáš důvod hledat, ona vždycky najde tebe. Bůh sere nás, my serem vás, a taky jsou mezi námi ti, co serou sami sebe.
2.
Jsme jediní, kdo může spasit svět, musíme vydat další desku, lidstvo k nám vzhlíží s nadějí, bude se šířit rychlostí blesku. Tak pravil Joe, náš manažer, velký eso mezi křiváky, Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky! Ať shoří v pekle všechny kapely světa s manažery v čele, už tu pro ně není místo, jen my jsme praví spasitelé. Až na to, že Joe práskl do bot a sbalil naše chechtáky, Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky! Kdo chová k násilí něžnej cit, může si s námi teď účty vyřídit! Kdo chová k násilí něžnej cit, tak směle do toho, račte udeřit! Vrať se, Joe, kam jsi uletěl? Tělo do nebe, duše do pekel! Slyšíš, Joe, je to krutej fakt, tahle deska svět nespasí, právě naopak! Kvůli ní jsme zase peklu o krok blíž! byl to pěkně blbej nápad, sám to víš! Totiž svět o spásu nestojí, ani Východ ani Západ, a už vůbec o naši desku, tohle byl Joeův blbej nápad. A Joe, ten bude plivat zuby, až dostane se nám do ruky, Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky! Spasitelé zdechli, neměli co jíst Lásku prodávají kurvy, my prodáváme nenávist. A máme lepší věci na práci než dělat světu čuráky, Ježíš nám může (…) a vy nám můžete taky.
3.
Chuť krve v ústech, plnej plyn, v kufru podřezanej zkurvysyn, sirény v zádech ječí blíž a blíž, na tripu s Joem se fakt nenudíš. Kulka, kterou do tmy vypálil, si v šerifově čele našla cíl. Smrti vstříc se nocí řítíme, naši stopu větří bestie, motor pohání zkapalnělá hrůza, v patách zuří nám policejní lůza. Rudý nebe halí černej dým, když Joe tu kraksnu o strom rozstřelil. V hlavě mi tančí chřestýši, dnes oba zemřem na kříži, s tím Jidášem od nás z ulice jsme byli Nejsvětější Trojice. S tělem proradnýho komplice tak hoří Nejsvětější Trojice.
4.
Píšu ti anonym švabachem šifrovanej kacířským argotem. Čti mezi řádky, až se rozejdem, posypeš si hlavu mým popelem. Píšu ti anonym švabachem šifrovanej kacířským argotem. Prosím tě, sejmi mě znovu a s citem, opakovanej vtip teprv začíná být vtipem. Jsou zástupy bohů, v něž nikdo nevěří. Jsou záplavy hvězd, co nikde nezáří. Píšu ti anonym švabachem šifrovanej kacířským argotem. To není pro tebe, mít pocit viny, byls vždycky povznesenej nad svý činy. Bože, sejmi mě, prosím znovu a s citem, opakovanej vtip teprv začíná být vtipem. Zapal dům, poraž strom, zploď hovado ve jménu Otce, Syna, Ducha svatého. Tyhle moudrý slova ryju švabachem do mramoru, jsem milovník tvýho cynickýho humoru. Jenže tahle hra má svý znechucený publikum a to chce vrátit vstupný. Jsou stále lidé, kteří ještě pořád slepě věří. Jsou hvězdy, které svítí, ale ne každý je vidí. Jsou záplavy písní, které nikdo neslyší. Jsou záplavy hříchů, co nikomu neškodí. Tak na čem záleží?
5.
Možná víš, co chci říct, jsem plnej vzdoru, nic víc. Možná víš, co řekneme, všechno už bylo řečené. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. Můžu říct, co bych rád? Řek jsem to už tisíckrát. Má to ještě smysl nebo ne? Všechno už bylo řečené. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. A všechno je jasné, jak se zdá, jen duše má je nejasná. A všechno už se stalo či mohlo stát a všechno už tu bylo tisíckrát. A pokud si už nemáme co říct, nezbylo nám vůbec nic. Možná víš, co chci říct, jsem plnej vzdoru, nic víc. A každé slovo, co vyslovím, může být tím posledním. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. Prosím, sfoukni za mě svíci, až nebudu mít co říci. Možná ji spolu sfoukneme, všechno už bylo řečené.
6.
My nezpíváme slova, my pliveme jed, sérum z prudce jedovatých vět. My nehrajeme noty, my cedíme krev, jsme dárci jedu pro tento svět. A není důležitý, kolik písní jsi sesmolil, ale nakolik jsi tím otrávil svět. A není důležitý, kolik ran jsi utržil, ale kolik´s jich s úroky vrátil zpět. Jsme čistej bioprodukt podsvětí. Jsme zbraně hromadnýho ničení. Hudba od nás je jedovatá. Tohle není píseň, to je naše zbroj, koncert je regulérní boj. Jsme jedovatý zmije, bojovej řád, PA systém pekelný stroj. Jsme transfuzní stanice, očkujem jed, jsme dárci jedu pro tento svět. Jsme ostrá munice, diverzní pluk, fronta je tady a teď.
7.
Bojím se strachu a strach se bojí mě, a to je fér. Zabíjím čas a čas zabíjí mě, a to je fér. Když Bůh zešílí, uchýlí se k násilí na těle, na duši stane se bestií. Když Bůh zešílí, pěstuje kult násilí A pak se stane bestií, stane se bestií. Bojím se davu a dav se bojí mě, a to je fér. Jsem proti všemu a vše je proti mně, a to je fér. Když Bůh zešílí, uchýlí se k násilí na těle, na duši stane se bestií. Když Bůh zešílí, pěstuje kult násilí Až se to tu otočí, až se to tu otočí. Svět se mnou točí, proto já zatočím s ním. Budu ho vytáčet tak dlouho, až se to tu otočí. Hospodin je můj pasák, já jeho běhna, a to je fér. Nebudeme mít nedostatků, pomáhej nám nabitej kvér. Když Bůh zešílí, uchýlí se k násilí na těle, na duši stane se bestií. Když Bůh zešílí, pěstuje kult násilí A pak se to tu otočí, pak se to tu otočí.
8.
Základy zla 04:02
Nejdřív se nauč základy zla, teprv pak na kříž se přibít dej. Moje oběť na oltář víry je, že jsem ochotnej teď být zlej. Jipija hej, jipija hou, přízraky táhnou tmou, zlo je mý autorský dílo, jipija hej, jipija hou. A za svinstvo ti vystavím účet s fakturou, já beru tantiémy z hříchu, jipija hej, jipija hou. Jsem ochotnej být zlej, příteli jedinej, na usmířenou ránu do zad, jsem ochotnej být zlej. Chceš-li konat dobro, je dobrý nejdřív zvládnout základy zla, zlo je má erotická hračka. Tak jako chceš-li býti svatej, je dobrý skoupit všechny akcie zla, zlo je moje obchodní značka… jsem ochotnej být zlej. Jipija hej, jipija hou, přízraky táhnou tmou, tmou výstavní síně, jipija hej, jipija hou. Zlo je umění pro zájemce s nejvyšší nabídkou, co vystavíš, to prodáš, jipija hej, jipija hou. Cílem hudby je šířit strach, a když ne, je to kýč lacinej. Cílem dobra je konat zlo, proto jsem ochotnej teď být zlej. A žijem dějiny hříchu spolu, ty a já mám na zlo autorský práva, tak ho prodávám. Nevedu lacinej šmejd, jenom originál a oběť na oltář dobra je krvavá.
9.
Ještě než začnu bejt zvrhlej a chlípně smrti zašeptám: "maličká, pojď blíž", dáme si sraz v pozdní večer po konci světa, pak mi snad odpustíš. Svatý otec získal roli v pornografické telenovele. Na Valentýna umírají na syfilis andělé. Svatý věci jsou vždy svatý jenom tak, jak bys je rád! Oheň tu byl vždycky jenom proto, aby sis měl s čím hrát! Buď cestu najdu, nebo si ji udělám, raděj zdechnout, než být živej litován. Řeknu smrti: "pojď ke mně blíž, maličká", odjakživa se ke mně tahle mrcha má. Co jsi čekal? Vždycky jsem byl puritán. Pak tě potkám, dodnes ten den proklínám. Kvůli tobě polevil jsem v modlitbách, cestu najdu, nebo si ji udělám. Večer po konci světa tu vlezlou mrchu jednou provždy vyřídím. Tvrdí hoši nosí tmavý brýle i ve tmě, i já je nasadím. Televizní národ miluje zábavu, která je vkusná. Tolik lásky nelze unést, proto naše hudba je hnusná. Život jako průzkum bojem má pár drobných předností. Můžeš o něj přijít různě, smrt je jen jednou z možností.
10.
Čeho ses lekla na prahu pekla není nic proti tomu, co žijem každej den. Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami. A my to osiřelý peklo zasquatujem. Svět je prokletý místo, démoni sem šli najisto! A na Facebooku chystaj konec světa nanečisto. Svět je prokletý místo, démoni sem šli najisto! Hlas lidu, hlas ďábla, zatím nanečisto. Jsme v hajzlu, příteli. Kéž bychom se mýlili. Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami! Až na to, že jsme konec světa chtěli produkovat sami! Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami! Máme svatý právo zakroutit světu krkem sami! Vždyť už jsme dokázali, že bychom na to měli. Že není nutný stát nám neustále za prdelí. Jsme nejslibnější generace v oboru likvidace, krize trvá a tohle je perspektivní práce. Jsem bonitní klient svýho soukromýho pekla. To veřejný už je dávno o ničem. Démoni jsou mezi námi, peklo osiřelo, mami. A my ty siroty z temnoty adoptujem.
11.
Můj anděl strážný chce pít moji krev, ta zrůda chce krev, pít moji krev. Takhle si užívám životaběh, život je vztek, krev, slzy a řev. Můj anděl strážný chce pít moji krev, ta zrůda chce krev, pít moji krev. Tak spolu žijem tisíce let, můj anděl má chuť zabíjet. A nejsem sám, komu chystáš utrpení. Zas pro mě máš novou dávku ponížení. Za tohle zaplatíš, andělskej šmejde, andělskej šmejde, falešnej šmejde, že život musí bolet a jinak to nejde, jinak to nejde, jinak to nejde. Jako že je ďábel pode mnou. Jsi doufám rád, dík tvému přičinění skončím i já ve věčném zatracení. Hvězdy jsou vysoko a nebe ještě výš a někdo se ti tam chechtá, ty to neslyšíš? Nebe je smějících se bestií plný, a ve znaku maj kříž, ve znaku maj kříž.
12.
Neprojdou! 03:33
Dost! Už dost! Bylo toho hodně a bylo toho dost! Už dost! Zapalte ohně, bylo toho dost! Až tenhle oheň zapálím, až ho zapálím, zapálím, je taky možný, že v něm uhořím, uhořím, to vím. Ale nelituju ani náhodou, jestli uhořím, náhodou. Přes tenhle oheň neprojdou, nikdy neprojdou, neprojdou. Z toho mýho ohně stoupá dým, stoupá dým, hustej dým. A možná, že se v něm udusím, udusím, to vím. Kdo chvíli nehořel, už stojí opodál, kdo se bál, je opodál. A ten, kdo uhořel, ten neprohrál, ten neprohrál, neprohrál.

about

INSANIA - Těžká kašírovaná pozůstalost

„Tohle jsme neměli vidět!“ Rozum zůstával stát nad jeho vyděšeným výrazem. „Anebo si to nenechávat pro sebe - nejsem si jistej, jestli s tímhle tajemstvím dokážu žít.“ Oba si slíbili, že o ničem, co spatřili tu noc o úplňku na půdě svý tety, nikomu neřeknou ani slovo. Tížilo to, všichni ostatní žijí tak klidný životy a zrovna oni dva museli být svědky takový události. Jeden by raději chodil každou neděli do kostela, než tohle! Ale udělají to, ostatně oba se cítí jako dospělí a nemají z toho slova strach jako ostatní, kteří jej časem svým nudným životem naplní po okraj. Na tý půdě bylo něco prazvláštního, tvářilo se to jako těžká kašírovaná pozůstalost, ale rozhodně to tam nebylo dlouho. Dali by na to krk, jako byli jednou provždy němými svědky vraždy ve starý hvězdárně za městem. Ten parchant Joe má i v tomhle prsty! Než tenhle dům lehne jejich rukama popelem, stráví tři čtvrtě hodiny v jeho tajemným sklepení plným harampádí, kde kromě bible, zbraní, hlavolamu a amuletu objevili klíč - starý zaprášený gramofon s úplně novou přenoskou.*

* Dodatek ke smlouvě s peklem: Tahle hra měla svý znechucený publikum a to chtělo vrátit vstupný. Obstarávejte číslované důkazy přes e-mail vinyl[at]madmusick[dot]cz >>> [at] = @, [dot] = .

credits

released December 20, 2013

license

all rights reserved

tags

about

Magick Disk Musick Czech Republic

Magick Disk Musick [online store & record label] * #alternative / #hardcore / #metal * #vinyl #fucking #rules

contact / help

Contact Magick Disk Musick

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Magick Disk Musick, you may also like: