We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

INSANIA "God Is Insane .​.​. Join Him​!​" [FULL ALBUM, 2021]

by Magick Disk Musick

supported by
/
1.
2.
3.
4.
Snigger 04:51
5.
6.
7.
8.
Ummmad! 04:15
9.
10.
11.

about

INSANIA: Vinylový svět je šílený ... přidejte se k němu!

Vinyly letí a my s nimi letíme dál a je to pořád dobře. I když nás u námi první vydané velké desky Insania, kterou byl v roce 2008 titul "Rock'n'Freud" na bílém vinylu, ani ve snu nenapadlo, že situace během 14 let nabere takovej vítr.

Během těch roků vyšlo Insanii celkem 6 řadových alb na velkých 12" vinylech, z toho čtyři ve své době jako novinky a dvě reedice. Historická vydání se týkala debutu "Crossafade" s alternativním obalem a páté řadovky "Trans-Mystic Anarchy", která nyní rozšiřuje vůbec první vinylová edice druhého velkého alba "God Is Insane ... Join Him!" původně z roku 1996.

Reedice 25 let starých desek skýtají pro vydavatele kouzlo nechtěného – čtvrt století lze totiž ve světě vztahu grafiků k zálohování připodobnit k pádu dat do Macochy. Tedy stručně – přes vyvinutí maximálního úsilí nebyla žádná dobová data lokalizována.

Nastala tedy fáze kompletní rekonstrukce obalu při zachování jeho původního ducha, pátrání po dobových zdrojích obrazů, focení bookletu a dalších milých kratochvílích.

Zvuková stopa byla mezitím velmi citlivě remasterována Ecsonem Waldesem ve studiu Biotech a je tak nemalou přidanou hodnotou této reedice. Album přes jehlu uslyšíte tak, jak to doposud nebylo možné.

O jedenácti víceméně velmi svižných zastaveních, ze kterých se skládá, nemá smyslu rozepisovat – každý jeden song je za těch 25 let absolutně prověřený hit, tak jak je uměla a stále umí vygenerovat jen tahle kapela – milovaná i nenáviděná Insania, která právě tímhle albem stanovila svůj nový vývoj směrem k zálibě v absurditě, astrálnu a psychedelii.

Absurditu v případě tohoto vydání podtrhujeme barvou vinylu, kterou je zdánlivě nesouvisející jedovatá žlutá v barvě zvýrazňovače. Majitelé původní CD edice možná vytuší, odkud poryv jedu vane, nicméně pro konzervativnější fanoušky a sběratele máme pár kusů v klasické černé barvě určené výhradně pro poštovní objednávky přes online store vydavatele.

Berry [Magick Disk Musick, online store & record label]
www.madmusick.cz

Titul: INSANIA "God Is Insane ... Join Him!"
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 5. prosince 2021
Žánr: crossover, hard core
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: LP, MDM-XXVIII

credits

released December 5, 2021

license

all rights reserved

tags

about

Magick Disk Musick Czech Republic

Magick Disk Musick [online store & record label] * #alternative / #hardcore / #metal * #vinyl #fucking #rules

contact / help

Contact Magick Disk Musick

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like Magick Disk Musick, you may also like: